RADOŠĀS NODARBĪBAS

Keramikas priekšmetu izgatavošana ir  laika ietilpīgs process. Tas iedalāms trīs daļās:

1) masas sagatavošana, priekšmeta izveidošana un dekorēšana

2) izgatavotā priekšmeta žāvēšana - izkaltēšana un biskvīta apdedzināšana 980 C

3) glazēšana un gala apdedzināšana 1100-1300 C

Keramikas izstrādājumu tālākā apstrāde un apdedzināšana norit 1-2 mēnešu laikā. Darbiņa cenā ir iekļauta piegāde ar OMNIVA pakomātu.

*Gadījumā, ja jūsu trauks saplīst apdedzināšanas laikā, jums ir iespēja ierasties uz atkārtotu nodarbību un saņemt 20% atlaidi jauna objekta izveidei.

 
Screenshot_20190802_161333.jpg

Veidošanas nodarbība

Mierīgs un meditatīvs process, kura laikā izveidojam funkcionālu vai figuratīvu darbiņu.

Izcili piemērots grupām, jo varam darboties visi kopā.

Pielāgosim nodarbības uzdevumu dažādām vecuma grupām un vēlmēm. Parasti nodarbības laikā uzlipinām kādu bļodiņu, šķīvīti, kuru arī dekorējam ar saviem rakstiem vai maniem koka zīmogiem (ar Latviešu simboliem vai Indijas zīmogiem). Darbs paliek darbnīcā 1 mēnesi, kamēr tas tiek noglazēts un apdedzināts. Darbiņus iespējams noglazēt ar jūsu izvēlēto melno, balto vai pelēko glazūru.

1-20 cilvēki grupā

Laiks: 30min-1stunda (atkarīgs no cilvēku pašu darbošanās ritma)

Cena: 15 eur

Nodarbību lūdzam pieteikt iepriekš caur FACEBOOK BOOK NOW OPCIJU.

1 Laima_summer_3000-17.jpg

Virpošanas meistarklase

2h ilga prakse virpošanā.

Šajā laikā iespējams uzvirpot apmēram 6 darbus. Šī meistarklase vērsta uz procesa apgūšanu, nevis gala rezultātu. Pēc detalizēta paraugdemostrējuma Jums ir iespēja savā ritmā virpot - parasti no 400-700gramiem materiāla sanāk bļodiņa/krūzīte/vāzīte (bet ne visi darbiņi izdodas). Materiāli ir iekļauti cenā, ja vēlaties kādu no prakses darbiņiem apdedzināt papildus maksa 5eur par darbu. Darbiņus iespējams noglazēt ar jūsu izvēlēto melno, balto vai pelēko glazūru.

Grupā nepieciešami 2 cilvēki.

Laiks: 2h

Cena: 60eur no cilvēka (+10eur par katra izvēlētā darbiņa apdedzināšanu)

Darbs paliek darbnīcā 1 mēnesi, kamēr tas tiek noglazēts un apdedzināts.

Nodarbību lūdzam pieteikt iepriekš caur FACEBOOK BOOK NOW OPCIJU.

IMG_20180826_125610.jpg

kopīgs šķīvis

Rullēts sķīvis ar jaunā pāra roku nospiedumu. Šķīvis tiek taisīts no gaišas akmensmasas un glazēts ar baltu, matētu glazūru.

Veidošanas laiks: 10min. Rēķinieties ar papildus laiku nelielam ievada stāstījumam un (pēc vēlēšanās) galerijas apskatei. Attiecīgi steidzīgajiem šī aktivitāte var tikt novadīta kopumā 20min laikā, bet lēnajiem baudītājiem ir iespēja uzkavēties ilgāk.

Cena: 60eur

Šis process ir ļoti tīrīgs, jo principā ar mīklas rulli tiek izrulēta balta masa, kurā iespiežat savas rokas. Parasti priekšautus šeit pat neizmantojam, jo nav nekādu šļakatu iespējas. Tiem, kas vēlās ir pieejami lina priekšauti.

Darbs paliek darbnīcā 1 mēnesi, kamēr tas tiek noglazēts un apdedzināts. Šķīvi iespējams noglazēt ar jūsu izvēlēto melno, balto vai pelēko glazūru.

Nodarbību lūdzam pieteikt iepriekš caur FACEBOOK BOOK NOW OPCIJU.

IMG_20180826_125709.jpg

darbs grupai/pārim

"Zvīņu" vāzes vai bļodas izveide no akmensmasas. Izcili piemērota kā kopīgs darbs kāzu viesu grupai vai kāziniekiem kopā ar vedējiem.

Veidošanas laiks: 40min (rēķinieties, ka jo vairāk cilvēki jo ātrāk darbs iet uz priekšu- ja taisa tikai 1-2 cilvēki, tad šis darbiņš var aizņemt ilgāk)

Cena: 70eur

Process: Pēc jūsu izvēlēta izmēra sagatavoju nelielu pamatni vāzei un parādu kā tālāk veidot zvīņas. Šo darbu var veikt gan viens cilvēks gan sadalīt darbiņus starp līdz pat 30 kāzu viesiem - katrs var iesaistīties - gan jauni gan veci. Viens atbildīgais cilvēks tālāk liek kopā no šīm “zvīņām” vāzi/bļodu.

Darbs paliek darbnīcā aptuveni 1-2 mēnešus, kamēr tas tiek noglazēts un apdedzināts. Vāzi/bļodu iespējams noglazēt ar jūsu izvēlēto melno, balto vai pelēko glazūru.

Nodarbību lūdzam pieteikt iepriekš caur FACEBOOK BOOK NOW OPCIJU.

IMG_20180616_101024.jpg

Rokas atliešana ģipsī

Iespējams izveidot vienreizēju algināta veidni ar savu roku vai rokām, kurā pēc tam iespējams atliet ģipša figūru.

Laiks: 40min

Cena : 70/90eur (1 vai 2 rokas)

Process: Jūsu klātbūtnē tiek sajaukta gumijai līdzīga masa ar cietēšanas laiku 5min. Šajā masā jums jāieliek sava roka/rokas un nekustīgi jātur kamēr masa sacietē. Tad viegli kustinot pirkstus ir iespējams rokas izvilkt laukā. Šī gumijas masa ir droša ādai un arī gredzeniem. Pēc tam šai “negatīva” veidnē atleju ģipša “pozitīvu”. Ģipsis cietā 30min-1h attiecīgi šo laiku varat uzkavēties darbnīcā vai izvēlēties saņemt darbu vēlāk pa pastu. Arī šis process ir ļoti tīrīgs, un rokas viegli nomazgājamas ar ziepēm.

Nodarbību lūdzam pieteikt iepriekš caur FACEBOOK BOOK NOW OPCIJU.

Laimas_keramika-10.jpg

Individuālas meistarklases

Iespējams realizēt kādu savu ideju.

Cena pēc vienošanās (sākot no 25eur/h)

Name *
Name